Szállodai papucs, mint marketing eszköz

Szállodai papucs, mint marketing eszköz

Egy hosszú utazás után a megfáradt túristák örömmel foglalják el szobáikat egy panzióban vagy szállodában. Komfortérzetüket, és az adott helyről kialakított véleményüket sok esetben olyan apróságok határozzák meg, melyekre sokan talán nem is gondolnának.

Egy szállodai papucs minősége első látásra nem egy fontos tényező, pedig valójában nagyon is sokat nyomhat a latban. Az otthonosság és a kényelem érzete ugyanis mindenkinek nagyon fontos, az pedig többnyire pont ilyen apróságokon múlik. Önnek, ha panzió, vagy vendégház esetleg szállodatulajdonos nyilvánvalóan fontos vendégei maximális kiszolgálása, ha pedig ez így van, a minőségi szállodai papucs nem maradhat ki a leltárból.

A többnyire frottír anyagból készült, könnyű és higiénikus papucsok elmaradhatatlan kellékei minden wellness részlegnek, de az igazán gondos vendéglátóhelyeken a szállodai papucs eleve része a bekészítésnek. Egy, a szálloda logójával, vagy egyedi tervezésű mintával ellátott papucs ajándéknak sem rossz ötlet, hiszen bármikor előkerül, emlékezteti tulajdonosát a szállóban eltöltött szép napokra, és arra ösztönzi, hogy ismét felkeresse az adott helyet. Ilyen módon a szállodai papucs a lehető legeredetibb, ugyanakkor olcsó és hatékony reklámfelület, és promóciós anyag is egyben. Ha megbízható cégtől vásárolja meg, attól sem kell tartania, hogy minőségi problémákkal szembesül, ami viszont egy fontos szempont, hiszen egy olyan papucs ami pár lépés után széthull nemhogy jó reklám, hanem egyenesen szegénységi bizonyítvány, és tiszteletlenség a vendégekkel szemben.


A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás