Ha bambusz törölköző, akkor prémium minőség

Ha bambusz törölköző, akkor prémium minőség

A bambusz törölköző méltán népszerű kiegészítő, hiszen extra nedvszívó képessége valódi sztárrá teszi, a törölközők világában. Túlzás nélkül állítható, hogy dupla olyan gyorsan magába szívja a nedvességet, mint frottír társai, ami szemrevaló különbség. A titok, a rejtély az anyagában keresendő. A bambuszszálaknak köszönhető ez a különleges jellemvonás. Természetesen alapanyagában hatvan százalékban a pamut is megtalálható. Ez az extrém párosítás frenetikus végeredményt szül, hiszen ezek a kiegészítők nem csak, hogy pihe-puhák, a bőrrel érintkezve szinte simogatják azt, de környezetbarát fizikai jegyeik miatt semmilyen szinten sem károsítják, veszélyeztetik az egészséget. Utóbbi lényeges szempont, hiszen kevesen gondolnák, de az irritáló anyagokból készült törölközők, az azokra érzékenyeknek rengeteg kényelmetlen, kellemetlen pillanatot szerezhetnek. A kiütések, egyéb bőrbántalmak egytől-egyig annak a jelei, hogy valami baj van, az alapanyaggal, a kialakítással, magával a termékkel. A bambusz törölköző esetében ettől egy percig sem kell tartani, hiszen minden fronton tökéletes biztonságról ad tanúbizonyságot a kellék.

Amellett, hogy gondozza, ápolja a bőrt, a nedvszívó képessége a legjobb alternatívává varázsolja fürdések, zuhanyzások, vagy épp hajmosások után. Ha nincs sok időnk arra várni, hogy a testünkről lepergő víz a törölköző rostjai között kössön ki, akkor érdemes a bambusz törölközőt választanunk, hiszen egy gyors áttörlést követően már tökéletesen szárazon folytathatjuk tovább tevékenységeinket. Így a prémium minőség minden előnyét maximálisan kihasználhatjuk.


A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás