A szállodai bekészítés minősége fontosabb mint hinnénk

A szállodai bekészítés minősége fontosabb mint hinnénk

A szállodai szolgáltatások minősége az egyik neuralgikus pont, amelyen keresztül a vendég megítéli az adott szállodát, legyen az akárhány csillagos egység, külföldi vendég esetében pedig akár az egész országról alkotott véleményt is jelentősen befolyásolja, hisz az emberek hajlamosak az általánosításra jó és rossz értelemben egyaránt. 

Egy olyan hétköznapinak tűnő dolog, mint a szállodai bekészítés, vagyis a vendég szobájában előre bekészített, a szálló által „fogyasztásra” előkészített piperecikkek minősége (szappan, sampon tusfürdő, törölköző, fürdőköpeny) mivel az első benyomások egyike, szinte meghatározó a vendég későbbi értékítéletének kialakulásában.

Ezért nem mindegy, hogy egy szállodai bekészítés egyenként, és összességében milyen minőségű termékekből áll, milyen benyomást kelt. Az egyik legtöbbet használt eszköz ezek közül a törölköző, hisz a legtöbben naponta használják, akár többször is, így a minőségük, vagy annak hiánya sokat javít vagy ront a komfortérzeten. 

Éppen ezért, azok a szállodák, amelyek igazán adnak a hírnevükre, odafigyelnek az ilyen „apróságokra”, mint egy minőségi törölköző beszerzése, hisz az ördög éppen a részletemben bújik meg. A szállodai bekészítés részeként egy kitűnő, első osztályú törölköző többet tud hozzátenni a vendég elégedettségéhez, mint hinnénk. Ahhoz, hogy ez mindig magától értetődő legyen, nem kell mást tennünk, csak nem engedni egy bizonyos színvonalból, és alaposan megnézni, hogy honnan szerezzük be a szállodai bekészítés alapvető összetevőit.


A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás