A legdivatosabb köntös variációk

A legdivatosabb köntös variációk

A köntös maga, a megtestesült kényelem, maximális, érzékeket kényeztető komfort. Ez a minden tekintetben extra, exkluzív élmény, nem csak a hotelek lakosztályaiban tapasztalható, hanem akár az otthonunkba is varázsolható. A kérdés már csak az, hogy pontosan milyen típusú ruhadarab mellett tegyük le a voksunkat? Mert a lehetőségek tárházának ajtaja nagyjából a végtelenbe nyílik. Természetesen alapvető kategóriákat könnyedén felfedezhetünk, ezzel is megkönnyítve végleges döntésünket.

A frottír, sálgalléros verzió azon túl, hogy maximális kényelmet garantál, nagyfokú esztétikummal is rendelkezik. Bár kevesen gondolnak arra, hogy a köntös, mint trendi kiegészítő is teret hódíthat, ám a tény, tény marad: ezt a szektort sem hagyja érintetlenül a trend, mindent átalakító világa. A 100% pamut magáért beszél. A színes, vagy épp fehér variánsok csak arra várnak, hogy felfedezzük őket. A kellemes, átölelő érzés, amikor magunkra terítjük legújabb szerzeményünket, semmivel össze nem hasonlítható.

Az esztétikum könnyedén tovább fokozható akkor, ha a pamutbársony köntösök kerülnek célkeresztbe. Az egyedi eljárással, pamutból, nyírással készített, sűrű frottír szövésű anyag puhasága, bársonyos érintése maximálisan kényezteti az érzékeket. Ráadásul éppen a különleges eljárásnak, és az alapanyag nagyfokú minőségének hála a megjelenése divatlapokba való. Ha egy ilyen, csuklyás modellbe burkolódzunk, akkor szinte biztos, hogy egyhamar nem fogunk kikívánkozni a pamut bársonyos öleléséből. Igaz, ezek a fajták némileg drágábbak, mint az egyszerűbb szövésű modellek, ám stílusos megjelenésük, és káprázatos kényelmük kárpótolhatnak minket, mindenért.


A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás