A köntös webáruház remek készlettel rendelkezik

A köntös webáruház remek készlettel rendelkezik

Manapság egyre ritkább az olyan bolt, ahol a legjobb cuccokat be lehet szerezni otthonra. Ez a fürdőszobai kiegészítők kategóriájára különösen igaz. A köntös webáruház szerencsére szakított ezzel a hagyománnyal és mára egy olyan remek készlettel rendelkezik, amelyben mindenki megtalálhatja a szükséges termékeket kezdve a törölközőktől a tükrökön át a legjobb fürdőköpenyekig.
A köntös webáruházba érdemes ellátogatni, mivel mindig találni valami újdonságot. A köntösök minőségi alapanyagokból készülnek és a legjobb beszállítóktól érkeznek. A gyártás során olyan apró részletekre is odafigyelnek a készítők, amelyeket más gyártók szinte mindig figyelmen kívül hagynak.

Az egyfalas frottírnak például a legtöbb esetben csak a legkülső oldalára kerülnek hurkok, így kedvezőbb árfekvésű és rendkívül könnyű, kellemes anyag készül belőle. A duplafalú frottír viszont már mindkét oldalon megfelelően hurkolt, így kellemes tapintású, puha és vastag, amely jóval melegebb érzetet nyújt a hideg téli napokon egy zuhanyzás után.
A köntös webáruházban ezeken kívül még számos egyéb eljárással készült termék is található. A nyírt frottírt például már egy eleve vastagabbra szőtt duplafalú frottírból állítják elő oly módon, hogy a külső oldalán található apró hurkokat egy nyírógép segítségével egyenletesen rövidre nyírják, így elkészítve az egyik legtermészetesebb és legkellemesebb tapintású köntöst. Igen esztétikus, viszont valamivel drágább frottír készül ezzel az eljárással. Az elkészült termékek a köntös webáruházban kaphatók.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás