Szállodai és promóciós papucs

 7. Szállodai és promóciós papucs


Elérhető nagykereskedelmi mennyiségben
Kényeztesse vendégeit, válasszon szállodája, panziója, gyógyfürdője vagy szépségszalonja számára egyedi logózott papucs választékunkból!

Higiénikus és könnyű talpú, igény szerint hímzéssel vagy nyomtatással logózott papucsainkat ajánljuk szállodáknak, wellness részlegeknek, magánkórházaknak. A papucsok bármilyen színben elkészíthetők, kiválaszthatja a talp, a felsőrész anyagát, mintázatát.
Modelljeink:
• frottír szállodai papucs
• promóciós papucs
• flip-flop papucs

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás