Pompás törülközők kínálata tavaszra

Pompás törülközők kínálata tavaszra

Nem is gondolnánk mennyire fontos, hogy milyen törülközőbe csavarjuk testünket egy tusolás, egy szaunázás, vagy épp egy strandolás után. Érezzük szépnek magunkat egy törülközőben is, tegyünk azért, hogy otthonunkban a megfelelő törülközők közül válogathassunk, és válogathassanak vendégeink.

A frottír törülköző kényelmes a mindennapok otthoni használatára, hiszen a puha és finom tapintású  törülköző magas szálú fésült pamutból készült. A pompás törülközők kínálatából ezt ajánljuk a kisgyermekes családoknak, hiszen a termék nem tartalmaz mesterséges színezékeket és olyan technológiával készültek, amely környezetkímélő. Ez a törülköző évekig puha marad és puhán tartja a bőrt. Kellemes kényeztetés a napi zuhany után ebbe a törülközőbe bújni.

Kiváló ajándékoknak bizonyulnak a logózott, feliratozott törülközők! Akár cégek promóciós ajándékai, akár sportegyesületek törülközőit is rendelhetik nálunk.

Legyen a szállodai törülköző is tökéletes minőségű és tökéletes kinézetű, olyan, ami legjobban sugallja szállodája stílusát. A szállodai és egészségügyi használatra egy speciális szövésű törülközőt kínálunk, amely a 20/2-es dupla szálas, duplán szegett törülköző.

A legtöbben nem foglalkoznak azzal, hogy milyen strandtörülközőt használnak, pedig ebben az esetben is nagyon fontos a törülköző összetétele, színe és mérete. A pamutból készült strandtörülközők közül megtalálható a saját igényeknek megfelelő színes és mintás törülközők is. Legyen szó felnőttről vagy gyermekről, ezek a törülközők kiválóan használhatóak medencénél, de tengerparton is.

Ha sűrűn szaunázik és nem szereti az otthon törülközőket nyüstölni, de nem szereti a szállodák kínálatát, akkor nálunk megtalálja a tökéletes szaunatörülközőt. Ezen törülközők alapanyaga sokkal jobb nedvszívó képességgel rendelkeznek, amely tökéletes a szaunákba.

Válasszon a pompás törülközők kínálatából és tegye kényelmessé, kellemessé a száradást.


A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás