Neves törölköző, személyre szabott kényeztetés

Neves törölköző, személyre szabott kényeztetés

Mindannyian voltunk már nyaralás alkalmával ilyen-olyan szállodákban, panziókban, ahol az élményekkel teli nap után egy kellemes fürdőzés vagy egy jóleső zuhany végeztével rácsodálkoztunk a törölköző minőségére, és biztosan átfutott fejünkön, hogy milyen jó is lenne otthon is egy ilyen hímzett törölközővel kényeztetni magunkat egy-egy fárasztó nap végeztével.
Ennél már csak az lehetne jobb, ha személyre szóló, neves törölköző lenne, hiszen senki sem szereti ha kedvenc törölközőjét mások is használják. A szállodai példánál maradva biztosan láttuk már, hogy a legtöbb szálloda belehímezteti a cég nevét a törölközőbe, ami egyszerre elegáns, ugyanakkor praktikus megoldás hiszen a neves törölköző elejét veszi a lopásoknak, ugyanis az ilyen módon megjelölt tárgyakat nehéz továbbadni a lebukás veszélye nélkül.
Persze nem csak a szállodák jelölik így meg a saját fürdőszobai kellékeiket, a neves törölköző használata nagyon elterjedt az egészen kis cégektől, egészen a világcégekig bezárólag, hiszen bár furcsán hangzik ez egy kiváló reklámfelület, ami ideális esetben naponta akár többször is a szemünk elé kerül.
Ha eltekintünk a reklámcélú felhasználástól, és csupán azt vesszük figyelembe, hogy a neves törülköző elegáns és egyedi, hamar rájöhetünk hogy ajándéknak sem utolsó, hiszen személyre szabható. A neves törölköző viselheti használója nevét, a kedvenc foci vagy vízilabda csapat nevét, vagy bármit, ami egészen egyedivé és egyszerivé teheti, ezen kívül a színe, mérete, anyaga, mintázata tetszés szerint variálható.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás