Logózott törölköző, köntös mint céges ajándék

Logózott törölköző, köntös mint céges ajándék

Amennyiben szeretne hasznosat és praktikusat ajándékozni; logózott törölközőt vagy köntöst, esetleg papucsot, akkor jó helyen jár nálunk.

Amennyiben igényli, segítünk a termékek megtervezésében. Akár  partnereit, akár dolgozóit szeretné meglepni repi ajándékkal karácsony alkalmából, érdemes megtekintenie minőségi törölköző, illetve köntös  kínálatunkat. A textiltermékekre egyedi hímzéssel, logóbeszövéssel vagy bordűrbeszövéssel tudjuk elhelyezni cége emblémáját vagy a kért tartalmat.
Kizárólag 100% pamut alapanyagokkal dolgozunk a legmodernebb  környezetkímélő technikákkal, törölközőink és köntöseink árai a magyar piacon a legkedvezőbbek.

Referenciákat, különböző logo megjelenítési lehetőségeket a Referenciák  között is talál. Egyedi gyári gyártás, gyári hímzés, legkedvezőbb ár: 4 hét (minimum 100 db törölköző vagy minimum 60 db köntös) Raktáron lévő termékek hímzése: 1 hét (minimum 50 db törölköző vagy 20  db köntös)

… 100 % pamut, kedvező árak, kreativitás, gyorsaság, prémium minőség, rugalmas szállítási határidők egyedi gyártásból is….

Ha el szeretné kerülni az ünnepek előtti kapkodást és hajrát, kérjen egyedi ajánlatot még most.

Ajánlatot kérek

 


A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás