Köntöst az egész családnak

Köntöst az egész családnak

A köntös ölelő karjait kár lenne nélkülöznünk a hétköznapok sodrásában. A relaxáció egyik alapvető kellékévé avanzsálhat ez, a roppant praktikus kiegészítő. Az egész család számára találhatunk megfelelő stílusú, fazonú, és persze alapanyagú darabot. Az az eleganciát, exkluzív megjelenést kedvelők a pamutbársonyból előállított modelleket garantáltan imádni fogják. Ez, az alapvetően kicsit drágább, ám igen magas minőséget képviselő fajta 100%-ban pamutból készül. Érintése szó szerint selymes, bársonyos, viselete határozottan exkluzív élményt kínál.

A frottír köntös gyermek méretben is kapható, így az apróságoknak sem kell fürdőköpeny nélkül maradniuk. Az anyagok tisztíthatósága kiváló, így a mosás sem okozhat kihívást, nehézséget a számunkra. Ez, gyermekruházat esetén nem egy hátrányos tulajdonság.

A darázsmintás alternatíva az egyszerű sálgalléros modellhez képest extrább megjelenést kínál. Ami mindkét típusnál egyező jellemvonás, hogy nagy nedvszívó képességgel rendelkeznek. Azaz, nem csak esztétikus kiegészítők, de funkciójukat is maximális hatásfokkal ellátják.

Lényeges, hogy a kiválasztott köntös ne legyen sokkal nagyobb nálunk, hiszen akkor a viselete kényelmetlenné válik, nyilván ugyanez a helyzet tapasztalható túlságosan kicsi modellnél is. A termékek a méretskála minden elemében kaphatók, így mindenki megtalálhatja a számára legkényelmesebb darabot. Ha az alapanyagot kipipáltuk, és már a fazon sem kérdéses, akkor végül jöhet az optimális színárnyalat megtalálása. A legjobb, ha ízlésünkre hallgatunk, hiszen ekkor borítékolható a teljes siker. Ha valóban az egész családot szeretnénk „felruházni” akkor akár harmóniát teremtve összehangolhatjuk a választott modelleket.


A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás