Gyermek köntös, minden korosztálynak!

Gyermek köntös, minden korosztálynak!

A gyermek köntös minősége legalább annyira fontos, mint a felnőtt darabok milyensége. Ahhoz, hogy a kicsik-nagyok jól érezzék magukat a bőrükben, elengedhetetlen, hogy megfelelő jellemzőkkel rendelkező ruhaneműt vásároljunk a számukra. A prémium, mint jelző magáért beszél. A pamutbársony alapanyagból, nagy odafigyeléssel előállított köntösök több méretben is elérhetők azért, hogy minden korosztály megtalálhassa a legideálisabb kiegészítőt. A gyermekek gyors ütemben fejlődnek, így előfordulhat, hogy egy-egy, előző szezonban még éppen tökéletes ruhadarab, a következő évben bizony már hordásra nem alkalmas. Jó taktika, hogyha egy kicsivel nagyobb méretű típust választunk, mint ami feltétlenül szükséges lenne, így akár több esztendőn keresztül is hűséges társsal ajándékozhatjuk meg gyermekünket. Nyilván kizárólag olyan méretkülönbséget vállaljunk be, ami még tolerálható.

A 3-4 éves korosztálynak egészen más paraméterekkel megáldott gyermek köntös javasolható, mint az 5-7, vagy éppen 8-10 éves korcsoportnak. Ez így természetes, s éppen ezért annyira lényeges az éppen optimális adatok meg- és eltalálása.

A szállodai minőséget garantáló frottír gyermek köntösök sem okozhatnak csalódást. Akár a nagyobb 10-12 éves gyerkőcök is rátalálhatnak kedvenc ruhaneműjükre. Nem feltétlenül csak a hotelek képesek a maximális komfort biztosítására. Egyszerűen, és könnyen az otthonokba varázsolható, a tökéletes megbízhatóságnak, és nagyfokú professzionalitásnak köszönhető, extra kényelem. Az anyagok ráadásul problémamentesen tisztíthatók, ami gyermekek esetében nem elhanyagolható pozitívum. Így a boldog, elégedett használatnak hála mosoly ragyoghatja be az arcokat.


A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás