Cég neves törölközők logóbeszövéssel

Cég neves törölközők logóbeszövéssel

Bizonyos területeken, például szállodaipar, sport intézmények, szépségipar, igen jó szolgálatot tesznek a neves törölközők, amin szerepel a céglogónk, vagy cégünk neve.

Sok cégprofil esetében ez érthető és szinte kötelező reprezentációs eszköz. Például szállodák, wellness szalonok, sport klubok, egyesületek. De nagy egészségügyi és szépségipari cégek is adnak az ilyen reprezentációs formákra, mint például a Wella, vagy a Nivea.

Sok cégprofilhoz egyértelműen köthetőek a neves törölközők, viszont egyre gyakoribb, hogy cégprofiltól függetlenül logózott törölközőt készíttetnek cégek, például repi karácsonyi ajándékként, akár a partnereknek, akár a dolgozóknak.

Ugyanígy gyakori a logózott köntös is, vagy szállodák esetén a szállodai papucs is számításba jön. Így a neves törölközők, illetve köntösök a saját logónkkal ellátva, akár egyben is megrendelhetőek. Képzeljük el, hogy bemegyünk például egy impozáns gyógyfürdőbe és logózott törölköző, illetve köntös vár ránk. Szinte kötelező kelléknek, imázs eszköznek tartjuk.

A tervezést, színvilágot kitalálhatjuk saját magunk, hogy az híven passzoljon céges arculatunkba. De természetesen, ha szükség van rá, ebben mi is támogatást, segítséget nyújtunk. Lehet színes, vagy diszkrét, akár fehér alapon fehér. Referenciáink alatt számtalan mintát, példát megszemlélhet, ha még nincs konkrét elképzelése. Ön kitalálja, mi legyártjuk és kiszállítjuk.

Törölközőink, köntöseink egyaránt magas minőséget képviselnek, amelyek méltóak lesznek az Ön cégének képviseletére is. Nézzen körül termékeink és referenciáink között és keressen minket bátran, akár telefonon, e-mailen, akár a kapcsolati űrlapunkon keresztül.


A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás