Baba törölköző, az anyák ajánlásával

Baba törölköző, az anyák ajánlásával

A baba törölköző nem csak a névadáskor szólt az újszülöttekről, hanem a megtervezése során is az apróságokat helyezték a szakemberek a fókuszba. Egy csecsemő számára nagyon fontos, hogy milyen ingerek, hatások érik, s hogy környezetében milyen anyagokkal találkozik. A fizikai kontaktus az elsődleges, amelyből aztán a gyermekek később érzeteket szűrnek le. A textíliák lehetnek érdesek, durvák, dörzsölő hatásúak, melyek természetes, hogy negatív reakciókat eredményeznek a bébiknél. Hihetetlen memóriájuknak köszönhetően legközelebb – már az ominózus anyag láttán sírni kezdenek, jelezve, hogy nem kívánják újra átélni az egyszer már rosszul megélt helyzetet.

A baba törölköző, azonban kizárólag pozitív érzéseket generál a kicsikben. Tapintása bársonyos, puha. Érintése kényelmes, gondoskodás, törődés sugárzik belőle. Ha a baba bőre érzékeny (sajnos mind több újszülött mutat szenzitivitást), akkor is tökéletes választás ez a termék, mivel nem vált ki allergiás reakciót, és nem bántja a bőrt, épp előnyös fizikai paramétereinek hála.

Nem csak az apróságok oldaláról kitűnő döntés a baba törölköző. Az édesanyák is jól járnak vele, hiszen azon túl, hogy folyamatos használatával elégedettséget, és boldogságot váltanak ki gyermekeikből, még a tisztán tartás miatt sem kell fájni a fejüknek. Ez leírhatatlanul nagy előny, hiszen az újszülött léttel megannyi plusz feladat is együtt jár, ami természetesen édes teher, de időt, energiát igényel. Ilyen a takarítás is. Nem mindegy, hogy egy-egy kiegészítővel mennyit kell bajlódni. Minden megspórolt másodperc felértékelődik. Különösen, ha az így megtakarított perceket pihenéssel, regenerálódással lehet tölteni, míg a kiságyban alvó kisded álmait szövögeti.


A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás