Az optimális ágyneműhuzat

Az optimális ágyneműhuzat

Az ideális felnőtt ágyneműhuzat egyik legfontosabb jellemvonása a kiemelkedően magas minőséget képviselő alapanyag. A 100% pamut ranforce, vagy pamutszatén például kiváló alternatívát kínál mindazoknak, akik a beszerzés során hosszú távra terveznek. A megbízhatóság, és ezzel együtt az élettartam fundamentuma az alapanyag milyensége. Ha ez rendben van, és kielégíti a felmerülő igényeket, akkor léphetünk tovább a következő jellemzőre. Az egy-, illetve a kétszemélyes garnitúra tagjai arra hivatottak, hogy maximális kényelmet, komfortot biztosítsanak. Előbbi tartalmaz egy darab paplanhuzatot 140×200 cm nagyságban, egy nagypárna huzatot, melynek paraméterei: 70×90 cm, valamint egy kispárna huzatot, melynek mérete 40×50 cm. A kétszemélyes kialakítás más típusokat rejt magában. Egyrészt található benne egy dupla méretű lepedő, mely 240×260 cm-es méretével bármelyik franciaágyon megállja a helyét, egy dupla méretű paplanhuzat, melynek adatai: 200×220 cm, végül, de nem utolsó sorban a tökéletes komfort jegyében két darab kispárna huzat, melyek darabra lebontott számai: 50×70 cm.

Az ágyneműhuzat célja, hogy garantálja a lehető legideálisabb feltételeket a pihenéshez. Ahhoz, hogy az igények találkozzanak a kínált termékek tulajdonságaival, főszerephez jut az anyag minősége. A pamut ágyneműhuzat amiatt Pazar kelléke bármely hálószobának, mivel színtartó, és bőrbarát kialakítású. Előbbi pozitívum a mosás, tisztán tartás érájában nyújt nagyfokú segítséget, míg utóbbi képes garantálni a zavaró tényezőktől mentes, pihentető, irritációkat nélkülöző napközbeni sziesztát, és éjszakai mély alvást.


A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás